E-mail:  federica.markova@gmail.com      Telefon:  +420 603 841 964
Sledujte nás na facebooku:

Ing.Alena Stellnerová

777 299 272
a.stellnerova@centrum.cz
www.panvicky.webnode.cz

Motto: „Je velmi důležité, jaký vztah má žena sama k sobě…“
Vystudovala jsem Střední zahradnickou školu v Mělníce a Zemědělskou Univerzitu v Praze, Homeopatickou akademii a pokračuji v homeopatické praxi i vzdělávání. Absolvovala jsem kurz Respektovat a být respektován, roční kurz žurnalistiky. Píši pro pozitivní noviny POLAHODA, tvořím, fotím, maluji a radostně skládám mozaiku svého života.

 

Od roku 2003 jsem cvičitelkou „Systému Jóga v denním životě“ a v roce 2005 jsem obdržela Mezinárodní certifikát Cvičitel jógy „Systému Jóga v denním životě“ vydaný organizací International Šrí Deep Madhavananda Ashram Fellowship.

 

Jako certifikovaná lektorka Školy pánevního dna Renaty Skálové vedu kurzy Tajemství ženského pánevního dna pohledem východu i západu.V roce 2013 jsem prošla zasvěcením u Mirandy Gray a jako Moon Mother dávám požehnání a léčení lůna.
DOSAVADNÍ PRAXE: 12 let vedu kurzy jógy a od 2013 jsem lektorkou školy pánevního dna. Samostatně vedu semináře školy pánevního dna v Praze, Českých Budějovicích, Nymburce, Pardubicích, přednáším v Lázních Třeboň. Některé ženy nemají odvahu přijít do skupinového kurzu, proto dělám individuální lekce, které zajistí ženám dostatek soukromí.

 

Pod hlavičkou společnosti Jóga v denním životě (www.joga.cz) vedu od roku 2003 jógové kurzy jak klasické, tak i specializované (např. proti bolestem v zádech). Cvičím jógu s dětmi a sedmým rokem asistuji v kurzu jógy pro těhotné. V celodenních kurzech se zaměřuji na témata Jóga a zvládání stresu, Jóga pro ženy s ohledem na jejich cyklus, popř. Jóga a vegetariánství.

 

MOJE OSOBNÍ ZKUŠENOST SE CVIČENÍM PÁNEVNÍHO DNA
S METODOU 3×3 Proč jsem se rozhodla stát se lektorkou školy pánevního dna?
V současné době má mnoho žen potíže (inkontinence, pokles dělohy, neplodnost, potíže po porodu atd.), které jim brání žít plnohodnotný život. Pokud ženy začnou po kurzu správně cvičit, zbaví se potíží a mohou předejít i nepříjemným operacím, které jsou stále častěji indikovány.
Největší motivací je pro mne pomáhat ženám, aby opět našly svoji vnitřní rovnováhu a radost ze života. Moje osobní zkušenost? Díky škole pánevního dna se rozšířil můj vnitřní prostor a pánevní dno se stalo mojí živou součástí, jsem bez potíží…Pochopila jsem, že cvičením podle knih bez osobního vedení není možné objevit jednotlivé vrstvy a cvičit správně…

 

WEBOVÉ STRÁNKY www.panvicky.webnode.cz, KONTAKT 777 299 272
Těším se na setkání s Vámi
Alena Stellnerová