E-mail:  federica.markova@gmail.com      Telefon:  +420 603 841 964
Sledujte nás na facebooku:

Ludmila Kotalíková

774 467 476

aromadoteky@aromadoteky.cz

www.aromadoteky.cz

Aromadoteky FB

Jsem vystudovaný profesionální aromaterapeut, poskytuji poradenství a holistické masáže. Vyrábím voňavé směsi na míru zákazníkovi, od olejů po parfémy. Masíruji každého, kdo o to stojí – od miminek, přes těhotné, manažery až po seniory.

Pro laiky připravuji různé kurzy aromaterapie, přednáším také  v mateřských centrech, škole přírodní medicíny či firmách. Pořádám i teambuildingy, oblíbenou službou je aromabar – míchání osobních parfémů na různých akcích. Přispívám též články o aromaterapii do časopisů a internetových magazínů.

Voňavá medicína mě opravdu pohltila a dělá mi radost, že mohu tuto práci dělat. Ráda pozoruji její působení na mnoha úrovních těla, které vede k harmonizaci, relaxaci a pevnějšímu zdraví mých klientů.

Své vzdělání v aromaterapii jsem získala na pražském Institutu aromaterapie, nyní jsem členem Asociace českých aromaterapeutů. Svým dalším vzděláváním jsem dosáhla titulu Profesionální aromaterapeut. V oboru se neustále vzdělávám, aromaterapií se zabývám prakticky od roku 2008. Seznam absolvovaných kurzů můžete najít na mých webových stránkách www.aromadoteky.cz, kde jsou podrobněji rozepsány.

 

Poskytuji tyto služby

-holistická aromaterapeutická masáž
-těhotenská aromaterapeutická masáž
-masáže dětí a kojenců
-reflexní masáž nohy
-výroba osobního parfému
-osobní konzultace